Nowy numer „ELLE Decoration” z „Kobietami designu”

elle-decoration

Przegląd najpiękniejszych wnętrz z różnych zakątków Ziemi, nowinki ze świata designu, niebanalne pomysły i ciekawe rozwiązania, to wszystko znajdzie się w najnowszym wydaniu magazynu „ELLE Decoration” – w sprzedaży od środy 14 września br.

W tym wydaniu Redakcja podpowiada, jak zaaranżować stylową, komfortową sypialnię i jak urządzić wygodną garderobę. Zaprasza w podróż po najpiękniejszych zakątkach Toronto, a także do odwiedzenia niezwykłych hoteli zaprojektowanych przez słynnych kreatorów mody: Giorgio Armaniego i Carla Lagerfelda.

Spragnionych sztuki magazyn namawiamy, by zajrzeli z nami do amerykańskiej  pracowni  Dariusza Labuzka, polskiego architekta, który w ostatnich latach intensywnie zajął się malarstwem odnosząc przy tym niemałe sukcesy.

A tych, którzy już tęsknią za latem, redakcja zaprasza do obejrzenia relacji z festiwalu Gdynia Design Days i wystawy pokonkursowej „Młodzi na start”.

W tym samym czasie w sprzedaży pojawi się wydanie specjalne magazynu ELLE Decoration „Kobiety Designu”. Magazyn w całości poświęcony będzie słynnym i cenionym projektantkom część pierwsza od Aino Aalto po Nikę Zupanc. To pierwsze tego typu wydawnictwo w naszym kraju. Czytelnicy znajdą w nim historie drogi życiowej znakomitych designerek i architektek, motywacje, które nimi kierowały, i przeszkody, które musiały pokonać.  W środku znajdą się też wywiady, które stanowią próbę znalezienia odpowiedzi na pytanie, czy projektowanie ma płeć i jak przełamywać stereotypy.

„Kobiety designu” będą mieć 180 stron. Ukażą się w nakładzie 25 000 i cenie okładkowej 21,99 zł.

Źródło: Burda Media

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.