Nowy dodatek tygodnika „Wprost”

W najnowszym wydaniu tygodnika „Wprost” pojawił się pierwszy dodatek edukacyjny z cyklu „Bezgotówkowy świat”. Projekt dofinansowany jest przez Narodowy Bank Polski.

W dodatku m.in. czy urzeczywistnienie wizji „świata bez gotówki” jest realne, czy też należy bardziej do sfery science-fiction? Dziś klienci masowo korzystają z kart płatniczych, coraz powszechniej z bankowości elektronicznej, która ułatwia im życie i obniża koszty rachunków. Jakie szanse, aby się przyjąć, mają „nowinki” typu bankowość mobilna, płatności bezstykowe czy operacje wykonywane przy wykorzystaniu urządzeń biometrycznych? Między innymi o tym można przeczytać w bieżącym i kolejnych dodatkach przygotowanych wspólnie z NBP.

W dodatku również rozmowa z Adamem Tochmańskim, dyrektorem Departamentu Systemu Płatniczego w NBP, o tym, ile kosztuje gotówka i dlaczego im bliżej nam do strefy euro, tym mniej gotówki lepiej mieć w portfelach. A także o tym, dlaczego karty kredytowe nie zabiją kina gangsterskiego…

Dodatek przygotowany przez zespół Point Group Business Unit, dofinansowany został przez Narodowy Bank Polski. Ma 7 stron i jest integralną częścią tygodnika. Kolejne dodatki w tym cyklu będą się ukazywać co miesiąc.

Źródło: PMPG

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.