Nowa odsłona „Poradnika Domowego”

Marcowe wydanie magazynu „Poradnik Domowy” ukazało się z nową szatą graficzną i odświeżonym układem stron. W miesięczniku pojawiły się też nowe rubryki.

Nowy numer „Poradnika Domowego”, który ukazał się 9 lutego br., ma zmienioną, nowoczesną szatę graficzną. Do makiety wprowadzone zostały nowe fonty, ramki i wyróżnienia, w tekstach jest też więcej światła. Magazyn drukowany jest na bardziej błyszczącym papierze. Nowy layout pisma powstał w zespole graficznym „Poradnika”, kierowanym przez Andrzeja Przygodzkiego.

Czytelnicy marcowego wydania „Poradnika” znajdą w nim również nowe rubryki , np. „Sekrety i kłamstwa” w zabawny sposób rozprawiające się ze społecznymi stereotypami. W działach „Dom” i „Kulinaria” pojawiać będzie się więcej porad i rekomendacji pomagających w poruszaniu się w coraz bogatszej ofercie rynkowej.

– Wierzymy, że „Poradnik Domowy” w nowej odsłonie jeszcze lepiej spełni oczekiwania naszych czytelniczek – mówi wydawca magazynu Ilona Szajkowska.

W nowym numerze „Poradnika Domowego” można przeczytać m.in. o nieskuteczności drakońskich diet, o tym, jak wybrać dżinsy idealne do figury oraz jak wykonać odmładzający makijaż. Czytelnicy znajdą też w „Poradniku” przepisy na dania kuchni azjatyckiej.

Wydanie jest dostępne w punktach sprzedaży prasy (m.in. salonikach prasowych Kolportera) od 9 lutego br. w wersji podstawowej (cena 1,99 zł) oraz z książką kucharską z pomysłami na zupy (4,99 zł).

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.