Nowa książka Krystyny Kofty

Nakładem Wydawnictwa Bauer ukazała się najnowsza książka Krystyny Kofty, felietonistki „Twojego Stylu”, pt. „MY CZY JA I TY? CZYLI MOJE NA WIERZCHU”. To pełne humoru historie, opisujące sytuacje z codzienności, jak zawsze u autorki, wzbogacone spostrzeżeniami dotyczącymi dokonujących się „tu i teraz” przemian. Książka kosztuje 39,99 zł i jest dostępna również w punktach sprzedaży prasy.

Krystyna Kofta to pisarka i plastyczka, autorka powieści, opowiadań a także scenariuszy filmowych i dramatów oraz felietonów i książek publicystycznych. Jest zaangażowana w sprawy kobiet, od wielu lat bierze aktywny udział w akcjach promujących profilaktykę raka piersi. Jej książka „Lewa, wspomnienie prawej”, osobisty dziennik z czasów choroby stał się bestsellerem. Jej najpopularniejsze powieści to, m.in: „Suki”, „Fausta”, „Ciało niczyje”. Wydała także dzienniki i książki autobiograficzne „Kobieta zbuntowana”, „Monografia grzechów”, „W szczelinach czasu” oraz książki publicystyczne m.in.: „Gdyby zamilkły kobiety”, „Mała encyklopedia małżeńska”.

Jest członkinią kapituły nagrody im. Teresy Torańskiej, zasiada w jury plebiscytu „Superbohaterka Wysokich Obcasów”. Od lat współpracuje z magazynem „Twój Styl” pisząc felietony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.