Nowa „Gala” z Dodą na okładce

gala 10 08 2015

Gwiazdą najnowszej „Gali” jest DODA. Nowy numer dwutygodnika dostępny jest w sprzedaży od 10 sierpnia br.

W ekskluzywnym wywiadzie DODA opowiada o kulisach swojego związku z EMILEM HAIDAREM i zdradza, czy wreszcie będzie ślub, o którym wszyscy mówią. Zostali okrzyknięci najgorętszą parą sezonu, chociaż nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, a Doda po rozstaniu z Nergalem twierdziła, że z nikim już się nie zwiąże. Teraz mówi, że „kochająca żona nie może ofiarować swojemu partnerowi piękniejszego prezentu niż dziecko”.

„Gala” rozmawia także z MACIEJEM SKRZATKIEM, czyli słynnym tarocistą WRÓŻBITĄ MACIEJEM, z TOMASZEM CIMOSZEWICZEM, który wbrew ojcu startuje w wyborach oraz z GOSIĄ BACZYŃSKĄ, u której suknie zamawiają arabskie księżniczki, Madonna i Tilda Swinton. Redakcja w dziale mody prezentuje zdjęcia z zachwycającej sesji NATALII KLIMAS na Fuertaventuerze, a w dziale urody radzi, jak uzyskać olśniewający blond oraz piękne złociste ciało.

Wydanie jest dostępne w sprzedaży od 10 sierpnia w regularnej cenie 4,99 zł lub z dodatkami: w cenie 29,99 zł w wersji z książką z filmem na DVD „Życie nie gryzie” i w cenie 14,99 zł z książką Alicji Resich-Modlińskiej „Alicja po drugiej stronie lustra”.

Źródło: Burda Media

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.