Marcowy „Świat motocykli” w nowym wydaniu

swiat motocykli 3 2015

Na rynku ukazało się poszerzone i odświeżone wydanie miesięcznika „Świat Motocykli”. Magazyn ma odmienioną szatę graficzną, odświeżony układ działów i logo.

Redakcja „Świata Motocykli” przygotowała nowości dla czytelników – w każdym numerze w rubryce „Strefa bez prawka” przedstawi porównanie aż trzech motocykli 125 ccm, nowością będą także działy „Porady” oraz „Osobowość”, w którym pojawią się wywiady ze znanymi osobami, które interesują się motocyklami. W wydaniach będzie także więcej artykułów wykorzystujących możliwości aplikacji Viuu, a po zimowej przerwie powróci kalendarz imprez motocyklowych na cały sezon.

W marcowym numerze pisma znalazły się prezentacje motocykli, m.in. BMW R 1200R, Junaka 806, Yamahy MW 125 Tricyty czy Keewaya RKS 125, a także porównanie możliwości Hondy VFR 1200X Crosstourer i KTM 1190 Adventure. Redakcja podpowiada, jak każdy motocyklista może ćwiczyć swój wzrok i równowagę oraz co warto wiedzieć o konstrukcji ram.

W nowym dziale „Osobowość” o swojej motocyklowej pasji opowiedział aktor Marek Siudym, w rubryce „Ale Historia!” pojawiła się sylwetka Tadeusza Tomaszewskiego, legendy motocykli dwudziestolecia międzywojennego, a podróż na Peloponez zrelacjonował Marek Harasimiuk. Czytelnicy mogą zapoznać się też z kolejną odsłoną maszyn nominowanych w 7. edycji Plebiscytu Świata Motocykli na Motocykl roku 2015.

Zmiany makiety, szaty graficznej i logotypu miesięcznika przygotowała stała graficzka pisma Ewa Żmigrodzka.

Marcowe wydanie „Świata Motocykli” ukazało się w powiększonej objętości – ma 124 strony i można je kupić w cenie 7,90 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.