Magazyn „Takie jest Życie” tygodnikiem

Takie_jest_Zycie_12_2015_duze

Od 28 maja br. „Takie jest Życie” ukazuje się co tydzień w większym formacie i objętości. Dotychczas magazyn ukazywał się jako dwutygodnik.

„Takie jest Życie” to teraz tygodnik opisujący niesamowite, choć prawdziwe, poruszające ludzkie historie. W pełnej emocji formule i dynamicznym layoucie „Takie jest Życie” opowiada historie, które naprawdę zdarzyły się w Polsce, wzbogacając je zdjęciami prawdziwych bohaterów i ich otoczenia.

Oprócz historii zwykłych ludzi, w tygodniku znaleźć można również porady: zdrowotne (proste i niezawodne), tanie i szybkie przepisy kulinarne oraz sprytne pomysły do wykorzystania w domu.

„Takie jest Życie” będzie się ukazywało w czwartki.

Redaktorem naczelnym jest Konrad Pawłowski (poprzednio w „Super Expressie”). Łączący do tej pory obowiązki naczelnego paru tytułów Jarosław Mrozek kierować będzie nadal tygodnikiem „Chwila dla Ciebie”.

Tygodnik „Takie jest Życie” ukazuje się w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy, objętości 48 stron (poprzednio 40), większym formacie 230x280mm i w nowej cenie 1,80 zł (poprzednio 1,60 zł).

Na podstawie informacji Bauer Media

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.