Magazyn „Grazia” obchodzi 3. urodziny

grazia 3 urodziny

W najnowszym wydaniu magazynu „Grazia” , z okazji 3. Urodzin, pojawiały się wyjątkowe tematy i niezwykli bohaterowie. Jubileuszowy numer miesięcznika ukazał się w objętości 164 stron i cenie 4,50 złotych.

Trzy ikony show-biznesu: Krystynę Jandę, Małgorzatę Kożuchowską i Melę Koteluk „Grazia” pyta o osobisty przepis na szczęście. Z kolei idol trzech pokoleń – Zbigniew Wodecki opowiada o obciachu i wielkim powrocie. Trzy gwiazdy: Justyna Steczkowska, Adam Woronowicz i Małgorzata Lewińska przyznają, że troje i więcej dzieci w rodzinie to zarówno wielkie szczęście jak i wielkie wyzwanie.

Ponadto w urodzinowym numerze interesująca rozmowa z Katarzyną Bujakiewicz o dojrzałym partnerstwie i mądrym macierzyństwie.

W tym wydaniu również niezwykły materiał w dziale Urody, powstały we współpracy ze światowymi edycjami „Grazii”. Ekspertki z dziesięciu różnych krajów polecają najskuteczniejsze makijażowe triki i najmodniejsze kosmetyki.

GRAZIA od maja tego roku jest miesięcznikiem, którego unikalna formuła łączy treści magazynu luksusowego z elementami charakterystycznymi dla segmentu people.

(na podstawie informacji Bauer Media)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.