Magazyn „Elle” w nowym układzie graficznym

elle 06 2014

Gwiazdą okładki czerwcowego wydania „ELLE” jest dziennikarka telewizyjna Magda Mołek. Magazyn wyszedł w nowym układzie graficznym. Makieta pisma została zmieniona na bardziej dynamiczną i nowoczesną.

„ELLE” śledzi najważniejsze zjawiska współczesnej mody. Z okazji jubileuszu marki Lanvin Redakcja rozmawia z jej dyrektorem kreatywnym Alberem Elbazem, jednym z największych działających obecnie projektantów.

Magazyn pisze też o zjawisku logomanii. Widoczne logo, które jeszcze niedawno było symbolem złego gustu, dziś króluje w kolekcjach największych projektantów. Pismo analizuje ten fenomen i zastanawia  się, co się zmieniło w modzie, że znowu chcemy nosić logo w formacie XL.

„ELLE” jest patronem strategicznym programu TVN „Project Runway”, w którym biorą udział młodzi projektanci mody. Jako jedyny magazyn zagląda za kulisy programu, rozmawia z uczestnikami i typuje zwycięzców. Publikuje także sesję mody, w której obok ubrań światowych projektantów jest kreacja autorstwa jednego z uczestników „Project Runway”.

Z okazji 10. rocznicy wejścia naszego kraju do Unii Europejskiej redakcja pyta znanych Polaków, wybitnych przedstawicieli różnych branż, dlaczego warto mieszkać w Polsce. Wypowiadają się m.in. reżyser Jan Klata, minister Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, krytyk kulinarny Maciej Nowak, tenisistka Agnieszka Radwańska.

„ELLE” ukazuje się z dwiema wersjami okładek. Na okładce kolekcjonerskiej, dostępnej w prenumeracie, po raz pierwszy znalazła się ilustracja. Portret Magdy Mołek narysowała uznana ilustratorka Olka Osadzińska.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.