Magazyn „Dziecko” z filmem na DVD

dziecko 7 2015

W najnowszym wydaniu magazynu „Dziecko”, dostępnym na rynku od 11 czerwca br., czytelnicy znajdą porady dotyczące ochrony przeciwsłonecznej oraz kolek u małych dzieci, propozycje zabaw z wykorzystaniem wody, test kubków dla maluchów, modę na polskie lato oraz przegląd festiwali, które mogą zainteresować rodziców i dzieci. Numer można kupić z książką z filmem na DVD „Barbie Super Księżniczki”.

W lipcowym „Dziecku” można również przeczytać o tym, jak skutecznie uporządkować przestrzeń malucha, dlaczego warto dać mu psocić, jak ułatwić dziecku start w przedszkolu czy jak zamienić jego codzienną kąpiel w kojący rytuał. Czytelnicy dowiedzą się też, jak wychowuje się dzieci na Dalekim Wschodzie, a jak robi to aktor Jarosław Boberek; czym jest i kiedy tak naprawdę pojawia się instynkt macierzyński oraz czy warto pozwalać dziecku spacerować boso.

Redakcja poleca lekkie, wakacyjne dania, atrakcje na lato w mieście, a także podsumowuje swoją obecność na wielkim pikniku „Polub czasopisma”, który odbył się 23 maja br. w Warszawie.

Magazyn można kupić z dodatkiem – książką filmem „Barbie Super Księżniczki” na DVD w cenie 29,99 zł. Cena wydania bez dodatku wynosi 4,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.