„Ładny Dom” z prezentem dla czytelników

ładny dom 4 2016

Na rynku ukazało się kwietniowe wydanie miesięcznika „Ładny Dom” z prezentem dla czytelników – pierwszą częścią poradnika dla budujących „ABC Budowy Domu”.

W specjalnym poradniku „ABC Budowy Domu” znajdują się najważniejsze informacje dotyczące budowy domu w jego początkowej fazie, m.in. tworzenia fundamentów i ścian oraz doboru okien i drzwi. Czytelnicy odnajdą w wydaniu wszystkie najistotniejsze zagadnienia zaprezentowane w formie encyklopedycznych haseł, które pozwolą im ustrzec się błędów oraz ustalić rzetelny harmonogram prac.

W kwietniowym wydaniu „Ładnego Domu” redakcja przedstawia wybór biokominków do ogrodu i na taras, podpowiada, jak wybrać najlepszą kostkę brukową oraz jak zrobić bonie i sztukaterie, sprawdza, ile kosztują różne rodzaje pokryć dachowych, a także zagląda na cztery różne place budowy domów energooszczędnych. Czytelnicy dowiedzą się, co nowego słychać na rynku okien, w jaki sposób podłączyć się do sieci gazowej, jak nie popełnić błędów przy układaniu zbrojenia oraz jak zabrać się za wiosenne porządki w ogrodzie.

Najnowsze wydanie miesięcznika „Ładny Dom” kosztuje 9,99 zł. Numer zawiera 172 strony. Dodatek „ABC Budowy Domu” liczy 84 strony.

(na podstawie informacji Agory)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.