Kwietniowy numer „Elle” nie tylko o dżinsie

elle 04 2015

Kwietniowy numer miesięcznika „Elle” już w sprzedaży. Motywem przewodnim najnowszego wydania jest dżins. Jest także wywiad z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem.

Na okładce tego numeru Aneta Pająk, modelka o klasycznej urodzie, która robi błyskawiczną karierę w światowej modzie. Choć pracuje dopiero od roku, jest już ekskluzywną modelką Gucci oraz współpracuje z takimi markami jak Dolce&Gabbana, Chloe i Valentino. Na okładce „Elle” pojawia się w dżinsowej stylizacji.

Motywem przewodnim numeru jest dżins. Magazyn pokazuje historię najbardziej demokratycznego ubrania świata, analizuje jego fenomen i przybliżamy aktualne trendy, modne marki i najnowsze propozycje projektantów. Dżins pojawia się także w sesjach mody i w propozycjach zakupowych stylistek „Elle”.

Miesięcznik publikuje wywiad z prezydentem Słupska Robertem Biedroniem i jego życiowym partnerem, prawnikiem Krzysztofem Śmiszkiem. To kolejny odcinek cyklu „Układ idealny”, w którym znane pary opowiadają o tym, jak przeplata się ich życie prywatne z zawodowym.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.