Kot kontra pies

Nowy, lipcowy numer „Focusa” (wyd. Burda Media Polska” pojawi się  w sprzedaży w piątek 18 czerwca br. w cenie 9,99 zł. Część nakładu miesięcznika będzie dostępna z książką Katarzyny Puzynskiej „Policjanci. W boju” (cena: 15,99 zł).

Tematem głównym lipcowego wydania jest KOT KONTRA PIES. Świat dzieli się na miłośników kotów i miłośników psów. Każda ze stron jest przekonana o wyższości swojego ulubionego czworonoga. Przedstawiamy naukowy raport, z którego wynika, kto jest najlepszym przyjacielem człowieka

Ponadto w numerze: KOSMICZNE OKO NA PODCZERWIEŃ – to urządzenie zmieni nasze rozumienie Wszechświata – przekonują twórcy teleskopu kosmicznego Jamesa Webba; WOJNA Z PRZERZUTAMI – aż u 90% chorych na nowotwory przyczyną zgonu jest rozwój przerzutu. Na szczęście naukowcy znajdują nowe sposoby na powstrzymanie raka przed rozsianiem się po organizmie; PSYCHOLOGIA WYNALAZCZOŚCI – czy autyzm to klucz do tajemnicy człowieczeństwa? Brytyjski psycholog Simon Baron-Cohen uważa, że autyzm i zdolność do tworzenia wynalazków mają ze sobą wiele wspólnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.