Konkurs „Naszego Kolportera” i „Faktu”!

Redakcja miesięcznika „Nasz Kolporter” , wspólnie z Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, przygotowała konkurs fotograficzny dla sprzedawców, którym prasę dostarcza Kolporter. Na zwycięzców czekają nagrody pieniężne. Zadaniem uczestników jest pokazanie, jak prezentują prasę w swoich kioskach, salonikach lub sklepach. Ważne jednak, by wśród pokazanych tytułów prasowych był dziennik „Fakt”.

Zasady konkursu i nagrody

Organizatorzy czekają na fotografie przedstawiające witryny, lady czy regały z prasą w punktach sprzedaży.  Od jakości technicznej zdjęcia bardziej ciekawi ich to, co na nim będzie. Chcą zobaczyć, jak sprzedawcy eksponują dziennik „Fakt” (to warunek konieczny) oraz inne gazety i czasopisma: tygodniki, dwutygodniki, miesięczniki itp.

Zaprezentowane na fotografiach ekspozycje prasowe (witryny, lady, regały, półki itp.) przejrzy specjalne jury, po czym  wybierze te najlepsze i  rozdzieli nagrody. Wybrane zdjęcia opublikowane zostaną w „Naszym Kolporterze”. Wtedy wypowiedzą się też eksperci i ewentualnie doradzą i podpowiedzą, co zrobić, żeby – poprzez odpowiedni układ gazet i czasopism – jeszcze bardziej zachęcić klientów do kupowania prasy.

A teraz najważniejsze. Dla zwycięzców przygotowano nagrody pieniężne: 550 zł za pierwsze miejsce, 300 zł – za drugie i 150 zł za trzecie miejsce.  Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska, wydawca m.in. dziennika „Fakt”.

Adres i termin

Zdjęcia można przesyłać pocztą elektroniczną na adres mailowy:  konkurs@kolporter.com.pl  lub pocztą tradycyjną na adres: „Nasz Kolporter”, ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce (z dopiskiem „Konkurs fotograficzny). W tym drugim przypadku należy podać adresu zwrotnego i telefon  kontaktowego.

Termin nadsyłania zdjęć mija 17 marca 2017 r. (włącznie).  W przypadku wysłania fotografii tradycyjną pocztą decyduje data stempla pocztowego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w kwietniowym numerze wydania „Naszego Kolportera”.

Uwaga: uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które sprzedają prasę, dostarczoną przez Kolportera.

Uczestnik jednocześnie w treści swojego zgłoszenia zobowiązany jest udzielić zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych i umieścić w przesłanym zgłoszeniu następującą informację:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych tj. mojego imienia i nazwiska, a także adresu zamieszkania bądź adresu do doręczeń  przez Organizatora Kolporter spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Kielcach 25-528, ul. Zagnańska 61 – Administrator danych osobowych.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej  www.nasz.kolporter.com.pl/regulaminy

– – – –

„Fakt” jest numerem jeden wśród dzienników ogólnopolskich pod względem sprzedaży. Sympatyków przysparza mu m.in. przystępny sposób opisywania wydarzeń oraz dynamiczna szata graficzna. „Fakt” publikuje bieżące informacje ze świata życia Polaków, polityki, kultury czy sportu i jest też głosem czytelnika w walce o jego prawa.

Wydania regionalne dziennika ukazują się w największych polskich miastach. „Fakt” to także ukazujące się raz w tygodniu magazyny: „Fakt TV” i „Fakt Gwiazdy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.