Filmowe hity z „Wyborczą”

Na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok „Gazeta Wyborcza” przygotowała dla czytelników dwa filmy na płytach DVD – „Wrogowie publiczni” i „Stan gry”. Do kupienia m.in. w sieci saloników prasowych Kolportera.

W czwartek, 23 grudnia z „GW” będzie można kupić pierwszą płytę DVD – z ilmem „Wrogowie publiczni”. To wciągający thriller, zainspirowany postacią jednego z najbardziej znanych, a zarazem najbardziej fascynujących przestępców w historii Ameryki – Johna Dillingera. W postać charyzmatycznego i przebiegłego rabusia bankowego uznanego przez FBI za „wroga publicznego numer jeden” wciela się Johnny Depp. Towarzyszy mu laureatka Oscara Marion Cotillard, odgrywająca rolę Billie Frachett, ukochanej Dillingera.

W następnym tygodniu – w piątek, 31 grudnia z „Gazetą” ukaże się „Stan gry” – film o robiącym karierę kongresmanie i dziennikarzu śledczym, których połączyła seria pozornie niezwiązanych ze sobą brutalnych morderstw. Stephen Collins to wschodząca gwiazda swojej partii – do czasu, gdy jego asystentka i kochanka zostaje zamordowana, a umiejętnie ukrywane intrygi wychodzą na jaw. Reporter Cal McAffrey, grany przez zdobywcę Oscara Russela Crowe’a, ma wątpliwe szczęście być dawnym przyjacielem polityka i zostać przydzielonym do jego sprawy.

Cena „Gazety Wyborczej” i każdej z płyt DVD z filmem – 14,99 zł.

Źródło: Agora.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.