„Elle Man” z Krychowiakiem na okładce

elle man 2

Bohaterem okładki wiosenno-letniego wydania „ELLE Man” jest Grzegorz Krychowiak, reprezentant  Polski i kapitan drużyny Sevilla FC. Jest on także uważany za najbardziej stylowego polskiego piłkarza. Ekipa ELLE Man odwiedziła go w Sewilli, gdzie mieszka i pracuje od kilku lat. Piłkarz pozował w pięknej scenerii hiszpańskiego miasta i opowiadał o tym, co uważa za swój sukces  zarówno na boisku, jak i w życiu.

To już drugi numer magazynu „ELLE Man”, skierowanego do świadomych swego stylu i zainteresowanych trendami mieszkańców wielkich miast. Na sezon letni redakcja proponuje czytelnikom obszerną sekcję o dżinsie. Najbardziej demokratyczne ubranie wszech czasów w tym sezonie znów podbija wybiegi. Magazyn podpowiada, jak nosić dżins w zgodzie z trendami, jakie fasony wybierać, z czym zestawiać i jak pielęgnować.

Dlaczego coraz więcej mężczyzn ryzykuje zdrowiem, uprawiając sporty ekstremalne? Jak daleko można przesunąć granice ludzkiej wytrzymałości? O tym można przeczytać w tekście „Ekstremalni” , poświęconym najbardziej wyczynowym polskim sportowcom. Czy idealne kobiety naprawdę są sexy? O swoich fascynacjach i doświadczeniach męsko-damskich rozmawiają z „EM” czterej mężczyźni w różnym wieku, m.in. Jan Nowicki i Szymon Majewski.

W dziale urody o tym, jak wybrać najlepsze perfumy, co warto wiedzieć o męskiej pielęgnacji i co robić, zanim zaczniemy tracić włosy.

Znany bloger Michał Maranda, specjalizujący się w małych browarach rzemieślniczych, pisze o piwnej rewolucji, która dokonuje się w Polsce na naszych oczach. Mamy dość jednakowych, seryjnych piw, poszukujemy autentycznych smaków i piw robionych z pasją. Autor bloga wybiera najciekawsze propozycje małych browarów.

Wyprawa samochodem lub motorem przez Stany Zjednoczone jest podróżniczym marzeniem wielu. Tomek Gorazdowski, dziennikarz radiowej Trójki i podróżnik, w swoim reportażu przekonuje, że amerykańskie kino drogi to nie fikcja, trzeba tylko spróbować.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.