Dwie okładki „National Geografic Traveler”

Lutowe wydanie miesięcznika „National Geografic  Traveler” (2/2011) ukazało się z dwiema różnymi okładkami, jedną dla kobiet i drugą dla mężczyn. Wydanie dostępne jest w sprzedaży od 9 lutego br.

W lutowym wydaniu „NG Travelera“ redakcja pisze o tym, czego szukają w podróży kobiety, a czego mężczyźni i co ich różni, gdy przemierzają krańce świata. Redakcja proponuje czytelnikom dwie wersje okładki do wyboru: „dla niej“ i „dla niego“. Ponadto w numerze: jak tanio podróżować po Islandii, baśniowy świat arabski (Jemen, Oman, Katar, Maroko i Arabia Saudyjska), 48 godzin w Weronie i rozmowa z Barbarą Meder – polsko-australijską babcią, która po przejściu na emeryturę wyruszyła w podróż dookoła świata.

Na łamach lutowego wydania redakcja ogłasza konkurs „Zostań reporterem Travelera” i zaprasza czytelników do nadsyłania materiałów i zdjęć w siedmiu kategoriach. Najlepsze teksty, wybrane przez zespół redakcyjny, zostaną opublikowane w grudniowym, 50. wydaniu „NG Travelera”, a ich autorzy otrzymają honorarium w wysokości 1000 zł oraz nagrody rzeczowe. Więcej informacji o konkursie znajduje się na łamach miesięcznika.

Miesięcznik „National Geografic  Traveler” można kupić m.in. w salonikach prasowych Kolportera.

Źródło:  G+J Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.