Dodatek o szczepieniach

W piątek, 15 stycznia br. w „Gazecie Wyborczej” (Agora) oraz jej tygodnikach lokalnych opublikowany zostanie specjalny 8-stronicowy dodatek „Zaszczepiamy wiedzą”. Czytelnicy znajdą w nim m.in. odpowiedzi medyków na pytania dotyczące szczepionek przeciw COVID-19 i Narodowego Programu Szczepień oraz listę punktów szczepień w największych Polskich miastach. Cena gazety z dodatkiem wyniesie 6,99 zł.

15 stycznia 2021 r. rusza ogólnopolska rejestracja szczepień przeciw COVID-19. To milowy krok w przezwyciężaniu pandemii – pod warunkiem, że będziemy się szczepić, aby jak najszybciej osiągnąć odporność populacyjną.

Dlatego redakcja „Gazety Wyborczej” przygotowała specjalny dodatek „Zaszczepiamy wiedzą”, w którym  pytając ekspertów wyjaśnia m.in. jak działa szczepionka na SARS-COV-2, czy zadziała ona na nowe mutacje koronawirusa, ale również jak w kwestii szczepień radzą sobie inne państwa. W dodatku znajdzie się również poradnik jak zarejestrować na szczepienie oraz kalendarium etapów szczepień. Ponadto na stronach dwudziestu lokalnych tygodników  miast Polski dziennika ukaże się lista punktów szczepień wraz z adresami i numerami telefonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.