„Cała Ty!” – miesięcznik dla kobiet dojrzałych

Cala-Ty!-dla-dojrzalych 1

W środę 24 lipca br. wydawnictwo Phoenix Press wprowadzi na rynek nowy magazyn „Cała Ty!”  adresowany do kobiet w wieku 40+. Miesięcznik to kompleksowa propozycja obejmująca wszystko, co dotyczy życia współczesnej dojrzałej, ale wciąż aktywnej kobiety.

–  „Nad „Całą Ty!” pracujemy od pół roku  – komentuje Karina Hadyś, dyrektor wydawnicza tytułu. –Przeprowadziliśmy badania, które potwierdziły, że jest duże zapotrzebowanie na pismo skierowane do kobiet powyżej czterdziestki. W „Całej Ty!” piszemy wyłącznie o sprawach istotnych dla czytelniczek w tym wieku. Bohaterkami reportaży i historii są dojrzałe kobiety; nawet moda prezentowana jest przez modelki w wieku czytelniczek. „Cała Ty!” do pismo dla kobiet doświadczonych życiowo,  ale wciąż aktywnych i otwartych na to, co niesie los. Z drugiej strony z sentymentem powracających myślami do lat młodości, stąd tak liczne strony poświęcone czasom PRL-u” – wyjaśnia.

Czasopismo liczy aż 100 stron i ukazuje się w nakładzie 500 tys. egzemplarzy w promocyjnej cenie egz. 1,99 PLN (kolejny numer będzie dostępny za 2,50 PLN).

(Na podstawie informacji Phoenix Press)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.