„National Geographic” zwiększył objętość

Czerwcowy numer miesięcznika „National Geographic Polska” ukazał się ze zmienioną makietą i powiększoną objętością – liczy aż 196 stron. Wydanie dla prenumeratorów powiększone jest o dodatkowych 16 stron (w sumie 212 stron). Cena magazynu nie zmieniła się i wynosi 12,99 zł. Numer ukazał się 31 maja, towarzyszy mu wsparcie promocyjne.

Począwszy od czerwcowego wydania, redakcja „National Geographic” w Stanach Zjednoczonych wprowadziła zmiany w magazynie, pierwsze od sześciu lat. Objęły one wydanie amerykańskie oraz wszystkie 34 edycje lokalne, łącznie z polską. Nowa jest makieta i czcionka. Wprowadzono większą liczbę krótszych informacji zebranych w jeden bogaty dział zatytułowany SKANER.

Czerwcowy numer jest wyjątkowy również z uwagi na zawarte w nim tematy, które najlepiej opisuje hasło „Jarmark osobliwości”. Okładka, prezentująca mieszkankę etiopskiej doliny Omo, z charakterystycznym glinianym krążkiem w wardze, zapowiada materiał poświęcony plemiennym sposobom upiększania ciała. Prenumeratorzy otrzymają mapę polityczną Karaibów z planami pięciu stolic. Druga strona przedstawia mapę turystyczną wysp (format: 79 cm x 51 cm). Czerwcowemu numerowi towarzyszy wsparcie promocyjne.

Źródło: G+J Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.