„Happy!” – nowy magazyn dla kobiet

Nowy magazyn dla kobiet, które cieszą się życiem, dbają o swój wygląd, zdrowie i dietę oraz uprawiają sport – to właśnie „Happy!”, nowy miesięcznik Agory, który pojawi się na rynku w piątek, 20 kwietnia.

Zawartość pisma tworzą cztery główne działy tematyczne: sport i fitness, uroda, zdrowie oraz dieta.

Czytelniczki znajdą w nich artykuły przygotowane przez ekspertów, porady, a także przegląd sprzętu sportowego, sportowych ubrań, kosmetyków i preparatów pielęgnacyjnych.

Najobszerniejszym działem magazynu jest Sport i fitness, który zawiera teksty dotyczące różnych dziedzin aktywności fizycznej – w szczególności: jazdy na rowerze lub na nartach, biegania, fitnessu i ćwiczeń na siłowni, pływania oraz tańca.

– Rozpowszechnia się moda na aktywny i zdrowy tryb życia. Coraz więcej osób uprawia sport, dba o prawidłową dietę. Słowem: coraz więcej jest tych, którzy rozumieją, że aby cieszyć się życiem, trzeba być w dobrej formie. I do nich właśnie adresujemy nasz nowy magazyn – mówi Anna Jabłońska, redaktor naczelna miesięcznika.

Wszystkie publikacje powstają przy współpracy fachowców, wielu tematom towarzyszą dodatkowe porady i artykuły instruktażowe – np. opracowane przez specjalistów zestawy ćwiczeń lub diety.

W pierwszym numerze „Happy!” tematem głównym jest „Sezon na rower” – czytelniczki najdą w wydaniu przegląd rowerów i akcesoriów dla rowerzystów, relację z wyprawy rowerowej i wywiad z Joanną Jabłczyńską. Popularna aktorka jest gwiazdą z okładki magazynu, a jednocześnie twarzą kampanii promocyjnej wydania i ambasadorką tytułu.

Oprócz tego w „Happy!” znalazły się artykuły o pilatesie, jodze i salsie, poradnik dla początkujących biegaczy, a także ciekawe teksty o urodzie i zdrowiu: jak przygotować się do lata oraz jak unikać pułapek codziennej diety.

Magazyn „Happy!” przygotował zespół czasopism Agory. Redaktorem naczelnym tytułu została Anna Jabłońska, a nowoczesną i przejrzystą szatę graficzną pisma opracowali Aleksandra Jasińska, dyrektor graficzny i Mateusz Jankowski, kierownik artystyczny.

Miesięcznik ma 124 strony i wydawany jest w nakładzie 220 tys. egzemplarzy. Wydanie kosztuje 5,50 zł.

Źródło: Agora.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.