„EksMagazyn” w salonikach Kolportera

W salonikach prasowych Kolportera w Krakowie i Warszawie dostępny jest już drugi numer „EksMagazynu”, pisma adresowanego przede wszystkim do kobiet.

W drugim numerze „EksMagazynu” czytelniczki będą miały okazję poznać Tomasza Raczka nie tylko od strony kina, które kocha i które go fascynuje. – Odkrywamy tego EKScytującego mężczyznę, który nie boi się nazywać po imieniu tego, co go fascynuje, inspiruje, co sprawia mu radość – mówi Aneta Zadroga, redaktor naczelna. – I, nawet w kraju nie do końca przygotowanym na równe traktowanie osób o odmiennej orientacji seksualnej, potrafi mówić wprost o swoich uczuciach i szczęściu – dodaje.

Będzie też okazja do spotkania z EKScentrycznymi kobietami: Sylwią Chutnik, Teresą Rosati, Haliną Mrożek. Czytelniczki dowiedzą się, co zachwyca Grzegorza Miecugowa i ile pozy, a ile prawdy jest w postaci kreowanej przez skandalistę ostatnich miesięcy Marcina Tyszkę.

EksMagazyn to pierwsze wydawnictwo dla kobiet, które zaczęło funkcjonować równocześnie na trzech platformach dystrybucji. Magazyn papierowy poprzedził profesjonalny serwis, aktualizowany codziennie, z myślą o czytelniczkach nastawionych na szybką, sprawnie dobraną i napisaną informację. Tradycyjny magazyn z unikalnymi artykułami oraz fotografiami trafił na rynek półtora miesiąca po premierze serwisu i jest bardziej luksusową wersją, przeznaczoną dla wymagających czytelniczek, które preferują tradycyjne media. Dla kobiet, które lubią mieć ulubiony magazyn zawsze pod ręką, ale w formie elektronicznej przewidziano specjalne e-wydanie pisma.

Źródło: Eksmagazyn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.