„Dlaczego” i „Wprost” z myślą o studentach

Ogólnopolski magazyn studencki „Dlaczego”, i comiesięczny dodatek do tygodnika „Wprost” są wśród elementów Pakietu Student – nowego projektu Platformy Mediowej Point Group, mającego zagwarantować najbardziej efektywne dotarcie do prawie dwóch milionów studentów.

Głównym elementem Pakietu Student jest trafiający do studentów 15 września nowy magazyn „Dlaczego”. Wydawany w odnowionej szacie graficznej miesięcznik będzie dostępny bezpłatnie i dystrybuowany – w docelowym nakładzie 130 tysięcy egzemplarzy – głównie przez obrandowane hostessy w największych ośrodkach akademickich w Polsce.

Tuż przed właściwym wydaniem „Dlaczego” w jego nowej formule do kiosków – jako dodatek do tygodnika „Wprost” – trafia 16-stronnicowe wydanie „Dlaczego”. Pierwszy jego numer ukazał się w poniedziałek, 13 września. Dodatek poświęcony studentom i studiowaniu będzie się ukazywał raz w miesiącu jako osobny grzbiet dołączany do tygodnika. Ma zawierać zarówno najciekawsze artykuły z magazynu „Dlaczego”, jak i ekskluzywne materiały przeznaczone dla czytelników „Wprost” zainteresowanych życiem studenckim i akademickim. Będzie dołączany do całego nakładu tygodnika.

Źródło: Media Point Group

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.