„Discovery. Explore Your World” – miesięcznik dla dzieci

Media Service Zawada poszerza swoje portfolio o nowy miesięcznik  popularnonaukowy  dla dzieci w wieku 6-12 lat „Discovery. Explore Your World”. Magazyn dostępny na rynku od 23 marca br.

Młodzi odkrywcy w nowym czasopiśmie znajdą informacje o zdobyczach nowoczesnej nauki, zwierzętach, podróżach, czy prehistorii. Spotkają się też z gwiazdami programów stacji Discovery Channel.

W pierwszym numerze dzieci przeczytają  między innymi materiał o wyprawie przez dżunglę Amazońską z Edem Straffordem, poznają przepisy na proste doświadczenia, które wyjaśniają skomplikowane zjawiska. Wszystkie teksty są podane w lekkiej, przystępnej formie, bogatej w wiedzę i ciekawostki, które z pewnością przydadzą się w szkole.

Do każdego wydania będzie dołączony prezent nawiązujący do świata Discovery.  W numerze pierwszym – szkielet dinozaura i saszetka z kartami Star Wars. Wielka Saga Filmowa.

Miesięcznik „Discovery. Explore Your World” o objętości 44 stron kosztuje 7,99 zł. Pierwszy numer ukazuje się w nakładzie 45 tys. egzemplarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.