Zrób to sam przy samochodzie

W kioskach, na stacjach benzynowych i w supermarketach, ukazało się – w cenie 19,90 zł – wydanie magazynu „Auto Świat Extra” pt. „Zrób to sam” (Ringier Axel Springer Polska). Na 132 stronach redakcja publikuje zbiór przydatnych porad dla kierowców, który chcą sami dbać o swój samochód, szczególnie w trakcie pandemii.

– W czasie pandemii z samochodu korzystamy częściej niż zwykle, gdyż jest to dla nas bezpieczny środek transportu. Zatem musi on być zawsze sprawny i niezawodny. Nasze wydanie specjalne pomoże Czytelnikom samodzielnie rozwiązać wiele problemów z własnym autem i podpowie, jak profesjonalnie o nie dbać, aby służyło skutecznie przez wiele lat – mówi Stanisław Sewastianowicz, redaktor naczelny tygodnika „Auto Świat”.

W wydaniu znalazły się praktyczne informacje dla mniej i bardziej zaawansowanych posiadaczy aut. Redakcja tygodnika „Auto Świat” radzi, jak wyposażyć własny warsztat, żeby był wygodny i bezpieczny oraz podpowiada, jakie narzędzia i elektronarzędzia powinny się w nim znaleźć. Czytelnicy dowiedzą się również m.in., jak samodzielnie zamontować radio, poprawić nagłośnienie czy zainstalować kamerkę. Dodatkowo, będą mogli skorzystać z praktycznych porad – jak wypolerować lakier czy wyczyścić tapicerkę oraz jak walczyć z korozją. Redakcja przedstawia też wybór olejów i płynów do samochodu oraz opon wraz z najlepszymi terminami ich wymiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.