Zbuduj swojego R2-D2

„STAR WARS. Zbuduj swojego R2-D2” (De Agostini  Publishing Italia Sp.A) to kolekcja przeznaczona dla miłośników Star Wars oraz tematyki SF.

Jest poświęcona uniwersum Gwiezdnych Wojen ze szczególnym uwzględnieniem ich mechanicznych mieszkańców – droidów. W zeszytach kolekcji fani gwiezdnej sagi znajdą kompendium wiedzy o robotach zamieszkujących galaktykę, odkryją kulisy ich budowy na potrzeby filmów, a także zapoznają się z ABC robotyki: konstrukcji i zastosowaniu sensorów, napędu, aplikacji sterujących, wi-fi itp.

Wraz z kolejnymi zeszytami kolekcji czytelnik będzie otrzymywać zestawy części do budowy własnego modelu kultowego droida R2-D2 w imponującej skali 1:2. Pomoże w tym ilustrowana instrukcja krok po kroku. W finalnej wersji robot będzie się poruszał i wydawał odgłosy identycznie jak pierwowzór, reagował na komendy głosowe, a nawet wyświetlał hologramy na ścianie.

Do sterowania jego licznymi funkcjami zostanie przeznaczona specjalna, bezpłatna aplikacja na smartfony i tablety z systemem Android i  iOS.

Części 1-10 kolekcji, której sprzedaż zaczęła się od 12 lutego, będą się ukazywać w cyklu dwutygodniowym, natomiast kolejne od numeru 11. – będą w sprzedaży co tydzień. Numer pierwszy kosztuje 2,99 zł, drugi – 19,99 zł, trzeci i kolejne – 39,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.