Zbuduj model legendarnego ciągnika

Nowa kolekcja wydawnictwa De Agostini „URSUS C-330. Zbuduj model legendarnego ciągnika” to gratka dla miłośników motoryzacji i epoki PRL-u. Pierwszy numer w sprzedaży od środy 13 października br. Numery 1-4 będą ukazywać się co 3 tygodnie, od numeru 4 co dwa tygodnie, od numeru 10 co tydzień. Cena nr 1 – 2 99 zł, nr 2 – 19,99 PLN,  nr 3 i kolejne – 39,99 zł.

Ursus C-330 na trwale zapisał się w historii polskiego rolnictwa, a także w pamięci setek tysięcy rolników. Niezawodny, prosty w eksploatacji, niedrogi – z pewnością w ogromnym stopniu przyczynił  się do mechanizacji polskiej wsi, na której wcześniej królowały wozy i narzędzia zaprzęgnięte w konie.

Kolekcja przedstawia szczegółowo odwzorowany model kultowego ciągnika Ursus C-330 wraz z przyczepą. Powstał on na bazie doskonale zachowanego egzemplarza z fabryki Ursus, który został drobiazgowo zeskanowany i odtworzony w skali 1:8.

Wśród wielu atrakcyjnych funkcji modelu Klient znajdzie: ruchome koła i inne elementy, świecące reflektory czy dźwięk pracującego silnika. Każdy numer kolekcji składa się z trzech działów – artykułu, galerii i instrukcji montażu. Czytając naszą serie i składając model, Klient będzie miał niepowtarzalną okazją, by przyjrzeć się historii ciągników rolniczych, w tym oczywiście „Ursusów”, a także szczegółowo poznać tajniki budowy C-330.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.