Z Angeliną Jolie na okładce

Miesięcznik „Wysokie Obcasy Extra” jest w punktach sprzedaży prasy od czwartku 20 maja br. w cenie. Można go kupić również z dwoma prezentami – magazynem „Wysokie Obcasy Praca” (wydanie nr 4/2020)  oraz kosmetykiem booster marki INGRID Cosmetics. Cena numeru wraz z dodatkami to 9,98 zł.

Bohaterką okładki numeru jest jedna z najseksowniejszych kobiet na świecie, hollywoodzka gwiazda, przedstawicielka ONZ i matka szóstki dzieci Angelina Jolie. Dziennikarka Maja Staniszewska opisuje jej wyboistą drogę na szczyt, przybliżając czytelnikom „zjawisko Angeliny Jolie”, które już dawno przyćmiło samą aktorkę.

Tematem czerwcowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest Dzień Matki. Z okazji zbliżającego się w Polsce święta socjolożka Elżbieta Korolczuk na łamach numeru opowiada Dorocie Wodeckiej o syndromie opuszczonego gniazda, brytyjska psychoanalityczka Sally Weintrobe rozmawia z Agnieszką Jucewicz o kulturze troski, a Agnieszka Urazińska dzieli się historią Eweliny, którą z bezdomności uratował jej własny syn.

Ponadto w numerze czytelnicy przeczytają m.in. o tym, jak wygląda życie z narcyzem i czy mężczyznę z takimi skłonnościami da się „naprawić”, kiedy warto walczyć o orgazm oraz czy Ziemia odetchnęła w pandemii. W wydaniu znajdą również garść cennych informacji o badaniach prenatalnych oraz poznają historię kotów z czasów II Rzeczypospolitej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.