„Wysokie Obcasy Praca” już w sprzedaży

Na okładce najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Praca” (Agora) jest przyszła wiceprezydentka Stanów Zjednoczonych Kamala. Numer jest już w sprzedaży w cenie 15,99 zł.

O zawodowych możliwościach i dramatach wywołanych pandemią, przepisie na efektywną pracę zdalną i sztuce ciętej riposty – m.in. takie tematy pojawiły się w najnowszym wydaniu „Wysokich Obcasów Praca”, którego bohaterką okładki jest Kamala Harris, przyszła wiceprezydentka Stanów Zjednoczonych.

– Mogę być pierwszą kobietą na tym stanowisku, ale nie będą ostatnią – powiedziała po ogłoszeniu zwycięstwa Joe Bidena w tegorocznych wyborach prezydenckich, bohaterka okładki najnowszych „Wysokich Obcasów Praca” Kamala Harris, przyszła i pierwsza w historii wiceprezydentka Stanów Zjednoczonych. Iwona Dominik kreśli portret tej niezwykłej kobiety, która przez swój upór i determinację stała się ikoną przełamywania stereotypów.

O silnych kobietach idących pod prąd będzie można przeczytać również m.in. w tekście Magdaleny Warchali o Scilli Elworthy, aktywistce trzykrotnie nominowanej do pokojowej Nagrody Nobla i jej sposobach na bycie dobrą liderką, czy w artykule autorstwa Andrzeja Snarskiego przedstawiającym nieznaną historię Stanisławy Gierek – pierwszej damy PRL-u. Natomiast w dziale „Nauka” Magda Tytuła prezentuje astronautkę Anne Lee Fisher – kobietę, która umiejętnie i z wielkim poświęceniem łączyła obowiązki zawodowe z macierzyństwem.

Oprócz inspirujących tekstów i wywiadów czytelniczki znajdą w numerze porady dotyczące dbania o swój zawodowy wizerunek w trakcie pandemii, radzenia sobie z przemocą w sieci, kurs skutecznej riposty Doroty Warakomskiej i przepis na efektywną pracę zdalną od czterech kobiet sukcesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.