„Wysokie Obcasy Extra” z M. Stuhrem na okładce

Lutowy numer „Wysokich Obcasów Extra” (Agora) pojawi się w punktach sprzedaży prasy 21 stycznia br. w cenie 9,99 zł. Wydanie dostępne będzie wraz z dodatkiem – magazynem „Wysokie Obcasy Praca” (wydanie 4/2020) w cenie 9,97 zł.

Męski wstyd, bliskość, która leczy, i wiara w teorie spiskowe – artykuły poświęcone m.in. tym tematom, wraz z wieloma inspirującymi rozmowami i tekstami o kulturze, nauce czy filozofii, znalazły  się na stronach lutowego wydania „Wysokich Obcasów Extra”. Bohaterem okładki lutowego wydania „Wysokich Obcasów Extra” – po raz pierwszy w historii pisma – jest mężczyzna – aktor Maciej Stuhr. Artysta wraz z pisarzem Andrzejem Stasukiem i filozofem Zbigniewem Mikołejką rozmawiają z Dorotą Wodecką o męskim wstydzie.

W najnowszym wydaniu magazynu będzie można przeczytać również wiele inspirujących wywiadów i tekstów, m.in. o życiu i twórczości malarza Andrzeja Wróblewskiego czy rozmowę Michała Nogasia z Anną Dobrowolską – historyczką i autorką książki „Zawodowe dziewczyny. Prostytucja i praca seksualna w PRL”.

Prócz tego czytelniczki i czytelnicy znajdą w numerze rekomendacje nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz tematy dotyczące kariery, psychologii i relacji. W wydaniu nie zabraknie też przeglądu modowych trendów na zimę, opisu polecanych kosmetyków i przepisów kucharskich oraz tekstów skłaniających do filozoficznej refleksji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.