Wydanie ze „Stylowymi Zakupami”

W kwietniowym wydaniu „Twojego Stylu” (wyd. Bauer) znalazły się kupony rabatowe ponad 350 marek, ze zniżkami aż do -50%.  Akcja „Stylowe Zakupy” potrwa 6 dni, od 31 marca do 5 kwietnia w sklepach stacjonarnych, punktach usługowych w całej Polsce oraz sklepach internetowych. Magazyn kosztuje 10,99 zł.

Na okładce najnowszego wydania „Twojego Stylu” Małgorzata Socha. Rola w serialu „Przyjaciółki” pomogła jej docenić wartość silnych relacji z kobietami. W numerze także wywiad z Bartoszem Gelnerem, aktorem który unika  komercji, broni swoich granic, szanuje wartości wyniesione z domu, rozmowa z Kasią Adamik, córką dwojga znanych reżyserów, oraz niezwykły wywiad na Wielkanoc z jezuitą Wacławem Oszajcą, optymistą, który wierzy, że każdy z nas może zmienić się na lepsze.

Ponadto w wydaniu kwietniowym czytelnicy znajdą „Raport o sile tradycji” – jeszcze niedawno modne były święta spędzane nad ciepłym morzem. Dziś wracamy do białych obrusów, spotkań z rodziną, kuchnia na Wielkanoc i obszerny dział Psychologia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.