Wspólna płyta „Newsweeka” i TV Religia

Do części nakładu świątecznego wydania tygodnika „Newsweek” zostanie dołączona płyta DVD „Newsweeka” i TV Religia „Rozmowy o życiu” z programami Szymona Hołowni.

Na płycie znajdą się najciekawsze fragmenty programów publicysty emitowanych w stacji TV Religia – „Ludzie na walizkach”, „Bóg w wielkim mieście” oraz „Między sklepami” W programach Szymon Hołownia rozmawia z osobami znanymi z życia publicznego.

W świątecznym wydaniu „Newsweeka” (w sprzedaży od 20 grudnia) m.in. o charakterze narodowym Polaków. Znany historyk Adam Zamoyski w osobistej rozmowie z Newsweekiem opowiada o trudnym dla Polski mijającym roku, a także o Świętach za Gierka, gdy Boże Narodzenie było dla władz PRL najważniejszym logistycznym testem w roku.

W numerze również wywiad z Andrzejem Wajda, w którym reżyser opowiada o planach nakręcenia filmu z Lechem Wałęsą, a także niepublikowane wcześniej wiersze Marylin Monroe i autorska lista 100 najlepszych piosenek wszech czasów, które wybrali Muniek Staszczyk, Monika Brodka, Natalia Kukulska i inni znani z polskiej sceny muzycznej artyści.

Źródło: Ringier Axel Springer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.