Wrześniowy „Focus” z książką

Do wrześniowego wydania miesięcznika „Focus” dołączona zostanie książka z serii „Focus poleca”. Numer z książką ukaże się 23 sierpnia br. a jego cena pozostanie bez zmian i wyniesie 7,99 zł.

Książki pod szyldem „Focus poleca” (G+J Książki) zostaną dodane do całego nakładu wrześniowego wydania miesięcznika. W każdym numerze magazynu czytelnik znajdzie jedną z 36 różnych książek z serii „Focus poleca” – zbioru najlepszych artykułów z dotychczasowych wydań „Focusa” zebranych tematycznie: „Focus Historia poleca”, „Śledczy poleca”, „Focus cywilizacje”, „Focus poleca” oraz „Focus medycyna”.

Okładkę wrześniowego wydania ilustruje artykuł „Myśl mniej, osiągniesz więcej”, w którym redakcja przekonuje, że zbytnie kalkulowanie przed podjęciem decyzji nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ponadto w magazynie został opublikowany artykuł o sztuce obrażania – czyli o tym, jak wyznawcy różnych religii reagują na żarty dotyczące ich wiary. Redakcja zajęła się też tematem łysienia jako anomalią genetyczną i próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie: jak to się stało, że natura nie wyeliminowała zjawiska łysienia?

Źródło: G+J Polska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.