Wrześniowe „Dziecko” już w sprzedaży

dziecko 9 2015

W najnowszym, wrześniowym numerze miesięcznika „Dziecko” czytelnicy znajdą porady dotyczące łączenia macierzyństwa z pracą, wychowywania rodzeństwa, odstawiania butelki oraz zapobiegania alergiom. Wydanie, które jest już na rynku, można kupić z jedną z sześciu książeczek z serii „Pixi Ja wiem!” do wyboru.

Redakcja wrześniowego „Dziecka” radzi także, czy brać na ręce niemowlę, czy można spać z dzieckiem, jak poskromić trudne zachowania niemowląt oraz z jakich pieluch najlepiej korzystać.

Rodzice dowiedzą się, w co ubrać malucha do przedszkola i jak wzmocnić jego odporność przed tym etapem życia, czy pomagać dziecku w nauce chodzenia, jak Amerykanie wychowują dzieci oraz że wspólne wędrowanie po górach może być dla dziecka szalenie wciągające.

Redakcja magazynu podpowiada również, jakie własnoręcznie zrobione przetwory będą najlepsze dla dzieci, czy warto ulec modzie na picie zielonych koktajli, jakie kaszki podawać dzieciom na początku rozszerzania diety oraz jakie klocki dla malucha wybrać.

Najnowsze wydanie magazynu jest dostępne także z dodatkiem – jedną z sześciu książeczek z serii „Pixi Ja wiem!” wydawnictwa Media Rodzina w cenie 6,99 zł. Cena pisma w wersji bez dodatku to 4,99 zł.

Specjalnie dla czytelników „Dziecka” w numerze znalazły się kupony rabatowe, upoważniające do zniżek aż do 75% na zakupy w sklepach z artykułami dla dzieci i rodziców w całej Polsce. Akcja „Weekend zniżek” z miesięcznikiem „Dziecko” będzie trwała w dniach 29-30 sierpnia br. i obejmie 687 sklepów internetowych i stacjonarnych na terenie całego kraju.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.