„Władca Pierścieni” przez trzy dni

Przez trzy kolejne dni – 4, 5 i 6 grudnia 2012 r. wraz z „Gazetą Wyborczą” będzie można kupić ekranizacje kultowej serii książek „Władca Pierścieni” J. R. R. Tolkiena. W roli głównej wystąpił m.in. Elijah Wood, wszystkie trzy części zostały wyreżyserowane przez Petera Jacksona.

4 grudnia, we wtorek „Władca Pierścieni. Drużyna Pierścienia”

Wspierany przez odważną drużynę przyjaciół i sprzymierzeńców, Frodo wyrusza na niebezpieczną wyprawę, której celem jest zniszczenie legendarnego Pierścienia Władzy. Jego tropem podążają słudzy Władcy Ciemności – okrutnego Saurona, twórcy Pierścienia. Jeśli Sauron odzyska Pierścień, Śródziemie zostanie skazane na zagładę. Epicka opowieść o walce dobra ze złem, przyjaźni i poświeceniu, która przeniesie Cię poza granice wyobraźni.

5 grudnia w środę „Władca Pierścieni. Dwie Wieże”

Drużyna została rozbita, ale wyprawa, która ma na celu zniszczenie Pierścienia Władzy, trwa nadal. Frodo i Sam, aby znaleźć drogę do Mordoru, muszą powierzyć swoje życie Gollumowi. Pozostali członkowie Drużyny wraz z sojusznikami ze Śródziemia przygotowują się do bitwy z armią Sarumana. Wojna o Pierścień rozpoczęła się.

6 grudnia w czwartek „Władca Pierścieni. Powrót króla”

Ostateczna bitwa o Śródziemie rozpoczęła się. Frodo i Sam, prowadzeni przez Golluma, kontynuują swoją niebezpieczną wyprawę w kierunku Góry Przeznaczenia, w celu zniszczenia Pierścienia Władzy. Aragorn walczy, by wypełnić przepowiednię i poprowadzić swoich zwolenników przeciw rosnącej sile Władcy Ciemności Saurona, aby Powiernik Pierścienia mógł zakończyć swoja misję.

Cena „Gazety Wyborczej” i każdej płyty DVD wynosi 19,99 zł.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.