Wielka Kolekcja Westernów na DVD

Wielka Kolekcja WesternówW czwartek 21 maja ukazała się na rynku pierwsza część „Wielkiej Kolekcji Westernów”, której wydawcą jest Axel Springer Polska. Kolekcja składa się z 28 części. Każda część to książka wraz z filmem na DVD.

„Wielka Kolekcja Westernów” to eleganckie wydawnictwo kolekcjonerskie, w twardej oprawie ze złoceniami. Bogaty projekt graficzny został opracowany wyjątkowo starannie – obok fotosów z filmu pojawiają się w nim archiwalne zdjęcia z epoki Dzikiego Zachodu, a całość uzupełnia treść, która zainteresuje każdego miłośnika westernów. Rzetelne informacje dotyczące powstawania filmu, jego twórców oraz mnóstwo ciekawostek wzbogacone zostały informacjami poświęconymi życiu na Dzikim Zachodzie.

Pierwsza część kolekcji to kultowy western „Siedmiu wspaniałych”, w którym w główne role wcielili się Steve McQueen, Charles Bronson i Eli Wallach. Kolejne westerny to największe tytuły gatunku począwszy od „Dobrego, złego, brzydkiego” z Clintem Eastwoodem w reżyserii Sergio Leone, „W samo południe” – zdobywcy czterech Oskarów, kultowy „Pewnego razu na dzikim zachodzie” z ujmująca muzyką Ennio Morricone, aż po współczesne: „Szybcy i martwi” z Sharone Stone czy „Wystrzałowe dziewczyny”, czyli western w kobiecym wydaniu.

Pierwszy film, ukazał się w sprzedaży 21 maja w promocyjnej cenie 9,87 zł. Kolejne westerny będą ukazywały się co dwa tygodnie w cenie 29,87 zł. Dostępne będą w wybranych punktach sprzedaży prasy. Szczegóły dotyczące kolekcji znajdą się na stronie kolporter.pl i www.westerny.literia.pl, gdzie również będzie można nabyć poszczególne części lub zaprenumerować całą serię.

Pojedyncze westerny można zamówić na stronie kolporter.pl lub www.westerny.literia.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.