Więcej artykułów w miesięczniku „Dziecko”

Do sprzedaży trafiło już lipcowe wydanie miesięcznika „Dziecko”. W magazynie można znaleźć jeszcze więcej porad i opinii ekspertów, a także wypowiedzi samych rodziców na temat wychowania dzieci.

Od lipcowego wydania w „Dziecku” będzie więcej artykułów. W magazynie pojawiły się: nowy dział „Dieta” oraz opinie nowych ekspertów, poszerzono też dział „Zakupy”, w którym publikowane są rekomendacje produktów.

Redakcja będzie też zapraszać na swoje łamy ojców – czytelników oraz znane postaci ze świata kultury i nie tylko, których zapyta m.in. „czy fajnie jest być tatą?”. Na okładkach magazynu pojawią się zdjęcia dzieci czytelników.

Najnowszy numer „Dziecka” porusza m.in. tematy: jak rodzice mogą sobie radzić ze zbuntowanym dwulatkiem i jak oswoić malucha z kąpielami w morzu. Maciej Stuhr opowiada o swoich ojcowskich doświadczeniach, a Jan Kuroń pokazuje, jak ugotować obiad w pół godziny.

Miesięcznik jest współorganizatorem kolejnej edycji akcji „Rodzić po ludzku” – w numerze znalazły się wzruszające listy czytelniczek dotyczące pierwszego kontaktu z dzieckiem.

 Lipcowe wydanie ukazało się w trzech wersjach: podstawowej w cenie 1 zł, z książeczką kulinarną zawierającą przepisy na desery dla dzieci (cena 3,99 zł) oraz z audiobookiem „Basia i kolega z Haiti” i – do wyboru – z: torebką, kosmetyczką lub minilodówką (5,50 zł).

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.