Urodzinowe „Avanti”

Z okazji 8. urodzin „Avanti” kwietniowy numer magazynu ogłasił specjalny, jubileuszowy konkurs z cennymi nagrodami. Wydanie, które jest już na rynku na rynku, prezentuje propozycje ubrań i kosmetyków na wiosnę.

Pierwszy numer „Avanti” – dziś najpopularniejszego w Polsce magazynu shoppingowego – ukazał się dokładnie 8 lat temu, 26 marca. Od tego czasu „Avanti” co miesiąc przedstawia nowe trendy i style, a także radzi, w co się ubrać i jak o siebie dbać, by wyglądać na czasie.

Zespół magazynu zachęca czytelników do wspólnego świętowania 8. urodzin. Kwietniowe wydanie „Avanti” proponuje udział w konkursie jubileuszowym. Na zwycięzców zabawy czekają m.in.: 200 zaproszeń na urodzinowy makijaż do perfumerii Douglas, telefony komórkowe, biżuteria, perfumy i torebki.

Niespodzianką dla czytelników nowego numeru jest też kupon rabatowy ze zniżką 20% na zakup ubrań i dodatków z nowej kolekcji marki QUIOSQUE.

Kwietniowe wydanie „Avanti”, które prezentuje m.in. modę na rower, wiosenne tuniki, kolorowe marynarki oraz bieliznę korygującą, jest dostępne m.in. w salonikach prasowych Kolportera i salonach Top-Press.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.