„Twój Styl” proponuje filmowy hit

Do majowego wydania 5/2019 „TWOJEGO STYLU” (BAUER SP. Z O.O., SP. K.), które ukazało się we wtorek, 16-ego kwietnia, dołączony został film „Trzy bilboardy” – amerykańsko-brytyjski komediodramat z 2017 roku, w reżyserii Martina McDonagha.

Mildred Hayes, mimo upływu czasu, nie może pogodzić się z gwałtem na swojej nastoletniej córce Angeli i jej śmiercią. Jest wściekła z powodu braku postępów w dochodzeniu prowadzonym przez policję. Mildred wynajmuje opuszczone trzy billboardy w pobliżu swojego domu, na których w kolejności umieszcza zdania: Raped while dying, And still no arrests?, How come, chief Willoughby? Tablice reklamowe wywołują ferment wśród mieszkańców, w tym irytację szeryfa Billa Willoughby’ego i oficera Jasona Dixona.

W 2018 roku film zdobył cztery Złote Globy (w tym dla najlepszego filmu dramatycznego) oraz pięć nagród BAFTA. Otrzymał także siedem nominacji do Oscara w kategoriach: za „najlepszy film”, „najlepszy scenariusz oryginalny”, „najlepszą aktorkę pierwszoplanową” (Frances McDormand), „najlepszego aktora drugoplanowego” (Sam Rockwell i Woody Harrelson), „najlepszą muzykę” i „najlepszy montaż”. Statuetki otrzymali: Frances McDormand (najlepsza aktorka pierwszoplanowa) oraz Sam Rockwell (najlepszy aktor drugoplanowy).

Miesięcznik z filmem kosztuje 9,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.