Temat przewodni: przesada

Co jest przesadą i gdzie leży granica normalności? Na te i inne pytania redakcja „Wysokich Obcasów Extra” (wyd. Agora) odpowiada w październikowym wydaniu, którego tematem przewodnim jest przesada. Nowy numer miesięcznika już w sprzedaży w cenie 9,99 zł i jest dostępny również z dodatkiem do wyboru – książką lub magazynem „Wysokie Obcasy Praca” wraz z kosmetykiem.

Gwiazdą okładki najnowszego numeru „Wysokich Obcasów Extra” jest Juliette Binoche, nazywana francuskim dobrem narodowym. W rozmowie z Arturem Zaborskim mówi, że każdy powinien żyć tak, jak chce, bo tylko my wiemy co jest dla nas dobre, nie inni ludzie. Tę zasadę przyjęli też inni bohaterowie tego wydania miesięcznika – Majka Jeżowska, Kate Moss i Andrzej Szwan, bardziej znany jako Lulla La Polaca.

Temat przewodni październikowych „Wysokich Obcasów Extra” to przesada i przekraczanie granic. O tym, co to oznacza dla nich, opowiadają redakcji m.in. wokalistka Mery Spolsky, choreograf Michał Piróg i korespondentka wojenna Agata Grzybowska. W najnowszym wydaniu magazynu będzie można przeczytać felietony Natalii de Barbaro i Doroty Szelągowskiej, a także wiele interesujących tekstów m.in. o tym, dlaczego perfekcja nam nie służy, o wpływie pornografii na relacje, stylistyce spod znaku kampu czy modzie, która nie ma płci. Prócz tego czytelniczki i czytelnicy znajdą w numerze rekomendacje nowości książkowych, filmowych czy muzycznych oraz materiały dotyczące mody, designu, podróży oraz zdrowia i urody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.