Szybsze dostawy, oszczędność czasu

Ponad 36 milionów stron dokumentów wydrukowały w ubiegłym roku centra wydruków Kolportera w Warszawie, Katowicach i Bydgoszczy.

Centra wydruków zostały otwarte pod koniec 2011 r. w oddziałach Kolportera w Warszawie, Katowicach i Bydgoszczy – przejęły drukowanie dokumentów zwrotów, faktur i innych dokumentów przesyłanych do kontrahentów od wszystkich pozostałych Oddziałów Kolportera.

Podstawowe dokumenty drukowane do 2011 r. na drukarkach igłowych zostały zastąpione przez dużo lepszej jakości dokumenty drukowane na drukarkach laserowych. – Szybkość ich pracy pozwoliła skrócić czas wydruku każdego dokumentu o połowę – mówi Michał Zbytek, dyrektor Pionu Sprzedaży w Departamencie Dystrybucji Prasy Kolportera.

Dziennie centra wydruków drukują średnio 120 tysięcy stron dokumentów. Przy uruchamianiu systemu każde centrum miało do dyspozycji 4 przemysłowe drukarki laserowe Konica.  W grudniu 2016 r. Kolporter przedłużył umowę z firmą Konica do 2021 r. Nastąpiła wymiana drukarek na nowe – Konica Minolta Bizhub 1100pro. Aby poprawić bezpieczeństwo wydruków, w każdym centrum znajduje się teraz 5 urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.