Świąteczna „Gala” z kalendarzem

W sprzedaży pojawiło się świąteczne wydanie dwutygodnika „Gala”. Dodatkiem do nowego numeru jest specjalny kalendarz na 2012 rok prezentujący najwspanialsze ikony światowego kina, wydany we współpracy z marką Carte Noire.

Utrzymany w czarno-białej stylistyce ścienny kalendarz przedstawia dwanaście postaci kina, których świat nigdy nie zapomni. Wśród nich znaleźli się m.in. Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, Humphrey Bogart, James Dean i Vivien Leigh. Kalendarz z Ikonami Kina przypomina także o polskich aktorach, którzy często wymagają wsparcia, także finansowego. Na każdej stronie kalendarza został umieszczony nr konta Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Na okładce najnowszego numeru dwutygodnika znalazła się Anja Rubik z mamą i siostrą, która specjalnie dla „Gali” opowiada o rodzinnym domu i zdradza jak spędzi nadchodzące Święta. Czytelnicy magazynu poznają także tajemnice nieśmiertelności Marylin Monroe, nową odsłonę legendarnego Kabaretu Starszych Panów, znajdą pomysły na stylowe prezenty oraz przeczytają obszerną relację z Róż Gali 2011.

Świąteczne wydanie „Gali” liczy 148 stron.

Źródło: G+J

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.