„Świat Wiedzy LUDZIE” – wydanie specjalne

swiat-wiedzy-ludzie

W czwartek 5 listopada Wydawnictwo Bauer wprowadza do sprzedaży nowe wydanie specjalne: „Świat Wiedzy LUDZIE”. Pierwszy numer w całości poświęcony jest Adolfowi Hitlerowi, jednej z najbardziej przerażających postaci w historii świata. Magazyn ukaże się w testowym nakładzie 80 tysięcy egzemplarzy i w cenie 6,99 zł.

„Świat Wiedzy LUDZIE” to kolejne obok popularnych Historii i Sekretów Medycyny poszerzenie marki lidera segmentu magazynów popularno-naukowych w Polsce.

Wydanie specjalne prezentuje różne aspekty życia i śmierci dyktatora III Rzeszy. Na 100 bogato ilustrowanych niezwykłymi zdjęciami stronach przedstawiono okoliczności narodzin, dzieciństwa, młodości i dojścia do władzy Hitlera a także jego doktrynę wojenną, genezę II Wojny Światowej i nagły upadek Fuhrera.

Czasopismo zostało stworzone przez redaktorów magazynu „Świat Wiedzy”. Jego redaktorem naczelnym jest Adam Szumilak (redaktor naczelny „Świata Wiedzy”), a redaktorem prowadzącym – Maria Rojewska.

„Świat Wiedzy LUDZIE” to magazyn przeznaczony dla osób zainteresowanych historią i biografiami wielkich postaci. Termin kolejnego wydania nie został jeszcze ustalony.

Źródło: Bauer Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.