Styczniowe wydanie „Elle” już w sprzedaży

elle 1 2016

Gwiazdą okładki styczniowego „Elle” jest Anna Jagodzińska, polska top modelka, ulubienica największych światowych projektantów i fotografów. Prezentuje najnowsze kolekcje sezonu i opowiada o tym, jak łączy karierę modelki w Nowym Jorku z prowadzeniem wegańskiej restauracji w Warszawie. Najnowszy numer już w sprzedaży.

Numerem styczniowym „Elle” rozpoczyna cykl prezentacji najlepszych rodzimych marek i projektantów. Przekonuje, że w modzie nad Wisłą dzieją się prawdziwe cuda. Udowadnia to piękną sesją, w której para modeli prezentuje wyłącznie polskie kolekcje, i serią artykułów, w których styliści i redaktorzy opowiadają o swoich ulubionych markach.

W styczniowym „Elle” także:

  • na co warto czekać w nowym roku – Redakcja typuje najważniejsze wydarzenia w kulturze, modzie i urodzie: głośne filmy, ważne książki, koncerty i płyty wielkich gwiazd, trendy w modzie i gorące zjawiska w urodzie.
  • jaką wartość może mieć życie w pojedynkę – w tekście „Między związkami”.
  • w cyklu „Układ idealny” czytelnicy poznają jednego z najbardziej uznanych reżyserów młodszego pokolenia Jana Klatę i jego żonę, scenografkę Justynę Łagowską.

W dziale urody redakcja poleca nowe sklepy internetowe specjalizujące się w wegańskich kosmetykach, pokazuje, jak narysować idealną kreskę i jak na zawsze pożegnać się z cukrem.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.