Startuje „Tygodnik Faktycznie”

tygodnik faktycznie nr 1

7 lipca 2016 roku debiutuje na rynku prasowym nowy tygodnik opinii – „Tygodnik Faktycznie”. Tytuł o zasięgu ogólnopolskim będzie ukazywał się w każdy czwartek w cenie 4,50 zł. Wydawcą jest Księży Młyn Press Sp. z o.o.

Czasopismo tworzy zespół ludzi z dużym doświadczeniem. W tygodniku będą poruszane tematy polityczne, społeczne i światopoglądowe opisywane oraz komentowane przez dziennikarzy i felietonistów o poglądach centrowo-lewicowych i lewicowych. Pismo będzie poruszać m.in. relacje między państwem, a wyznaniami religijnymi. Będzie wspierało konsekwentny rozdział państwa i Kościoła, gdyż – według redakcji – tylko tak rozumiana świeckość gwarantuje równość obywateli bez względu na ich światopogląd.

Mocną stroną „Tygodnika Faktycznie” będą: dział dziennikarstwa śledczego, dział reportażu, wywiady oraz strony historyczne. Tygodnik będzie także miejscem debat światopoglądowych. W piśmie nie zabraknie dobrego humoru, satyrycznych rysunków a dla pasjonatów zabaw umysłowych – krzyżówki z wartościowymi nagrodami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarze “Startuje „Tygodnik Faktycznie””