Specjalne wydanie miesięcznika „Logo”

10 Cze 2015 | opublikował | Kategoria: Najnowsze, Prasa specjalistyczna

logo triatlon

Ukazało się specjalne wydanie miesięcznika „Logo” zatytułowane „Triathlon: szczyt formy”. To poradnik dla wszystkich entuzjastów tej dyscypliny sportu, z którego dowiedzą się, jak doskonalić swoją formę oraz jaki wybrać sprzęt i akcesoria.

Wydanie „Triathlon: szczyt formy” pomoże przygotować się do treningów, doradzając m.in. tempo pływania, technikę jazdy na rowerze oraz pracę nad wytrzymałością podczas biegu. Czytelnicy będą mogli samodzielnie sprawdzić swoją wydolność, poznać metody na szybką regenerację, a także dowiedzą się, jak wykonać trening oddechowy i jak pokonywać własne ograniczenia.

W częściach tematycznych „Pływanie”, „Kolarstwo”, „Bieganie” znalazły się porady, jak doskonalić technikę pływacką, kolarską i biegową oraz wiele praktycznych wskazówek dotyczących treningów i przygotowań do startu w zawodach.

Poradnik został przygotowany przez redakcję „220 Triathlon” – największego brytyjskiego magazynu poświęconego trójbojowi, wydawanego przez Immediate Media Company Bristol Limited. Redakcja „Logo” dostosowała go do warunków polskich, korzystając z konsultacji z fizjologiem, trenerem pływania i kolarstwa Ryszardem Szulem.

„Triathlon: szczyt formy” ukazał się w cenie 14,99 zł. Wydanie liczy 116 stron w formacie 218 x 285 mm.

Na rynku jest także dostępne czerwcowe wydanie miesięcznika „Logo”, w którym znalazła się okładkowa sesja aktora Antoniego Pawlickiego, propozycje e-czytników, sposoby na szybkie dania oraz przykłady aplikacji, na których można zarobić.

(na podstawie informacji Agory)

Tagi:

Dodaj komentarz