„Skarb Kibica – Żużel Sezon 2020”– w piątek

W najbliższy piątek 12 czerwca, na rynku pojawi się najnowsze wydanie „Skarbu Kibica”, przygotowane przez redakcję „Przeglądu Sportowego” z okazji startu sezonu żużlowego 2020. Cena dodatku z dziennikiem wynosi 5,90 zł.

– Pracę nad tym dodatkiem zaczęliśmy zanim świat ogarnęła pandemia. Niestety musieliśmy ją wstrzymać, gdyż termin rozgrywek był przesuwany. Ale 12 czerwca sezon rusza. Jeszcze nie pełną parą, bo bez kibiców, ale miejmy nadzieję, że już od drugiej kolejki przynajmniej część stadionów zapełni się. W naszym dodatku mamy niespodziankę. Sezon zapowiada nie żaden znany żużlowiec, lecz prezes PZPN Zbigniew Boniek, który jest wielkim fanem czarnego sportu. Poza tym na 44 stronach znajdą się materiały niezbędne każdemu kibicowi, czyli: składy, terminarze, informacje o obiektach, oceny ekspertów – mówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”.

W sobotnio-niedzielnym wydaniu „Przeglądu Sportowego” w dodatku „Ligowy Weekend” pojawi się zapowiedź ostatniej kolejki sezonu zasadniczego rozgrywek piłkarskiej ekstraklasy.

Cena piątkowego wydania ze „Skarbem Kibica Żużel 2020” wynosi 5,90 zł, zaś sobotnio-niedzielnego z „Ligowym Weekendem” 3,70 zł.

Źródło: RASP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.