„Skarb Kibica” z „Przeglądem Sportowym”

W piątek 29 stycznia br. z „Przeglądem Sportowym” ukaże się „Skarb Kibica. Ekstraklasa” (Ringier Axel Springer Polska). W dodatku znajdą się kadry wszystkich drużyn, przewidywane wyjściowe jedenastki, informacje o zimowych transferach, aktualne zdjęcia zespołów oraz omówienie szans, atutów i słabych stron poszczególnych drużyn. Piątkowe wydanie wraz ze „Skarbem Kibica” będzie kosztować 8,90 zł.

– Ekstraklasa zaczyna rundę wiosenną już w połowie zimy, ale przyspieszenie rozgrywek nie zaskoczy kibica naszej ligi – 29 stycznia, a więc dniu wznowienia rozgrywek, w kioskach i na platformach cyfrowych, jak zwykle ukaże się Skarb Kibica – mówi Paweł Wołosik, redaktor naczelny „Przeglądu Sportowego”.

W nowym „Skarbie Kibica” nie zabraknie również bilansu ligowych trenerów i sędziów, danych o budżetach, a także terminarza piłkarskiej wiosny. Czytelnicy będą też mogli zapoznać się z analizą nadchodzącej rundy w kontekście zbliżających się mistrzostw Europy. Treści z dodatku uzupełni podsumowanie rundy jesiennej oraz historyczne statystyki takie jak tabela wszech czasów, bilans poszczególnych klubów z każdym z ligowych rywali, panteon mistrzów Polski i inne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.