Sierpniowe „ELLE” z Moniką „Jac” Jagaciak na okładce

elle 8 2015

Gwiazdą okładki sierpniowego „ELLE” jest Monika „Jac” Jagaciak, jedna z najbardziej utalentowanych polskich modelek. Dla „Elle” pozuje do letniej sesji w Nowym Jorku i opowiada o swoim życiu między stolicami mody i kontrakcie z Victoria’s Secret.

Magazyn w sierpniowym numerze pokazuje fenomen Gogi Ashkenazi, kazachskiej milionerki, która kupiła legendarny dom mody Vionnet i została jego dyrektor kreatywną.

Bohaterem męskiego wywiadu jest Woody Allen. Z reżyserem Redakcja rozmawia w Cannes przy okazji premiery jego najnowszego filmu „Nieracjonalny mężczyzna”.

W „ELLE” także reportaż o kobietach, które są liderkami zespołów rockowych. Mela Koteluk, Gaba Kulka i Kari opowiadają o tym, jak radzą sobie w męskim świecie rocka i jak to jest być nie tylko jedyną kobietą w zespole, lecz także jego liderką.

W dziale urody swoje tajne triki zdradzają najlepsze kosmetyczki z Polski i ze świata. Specjalistki, którym największe gwiazdy zawdzięczają piękną cerę, dzielą się z czytelnikami sekretami pielęgnacji i polecają sprawdzone przez siebie kosmetyki.

Magazyn rozpoczyna cykl, w którym po polskich miastach oprowadzają jego znane mieszkanki. W Krakowie przewodniczką jest autorka świetnych kryminałów Gaja Grzegorzewska, a w Poznaniu – modelka i studentka designu w School of Form Małgorzata Piernik.

Ten numer „ELLE” do kupienia także z dodatkiem – żelem pod prysznic marki L`Occitane.

(na podstawie informacji Burda Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.