„RETRO” – nowy miesięcznik Bauera

zycie na gorąco retro

Na rynku ukazał się pierwszy numer miesięcznika „Życie na Gorąco RETRO”. Jak informuje Wydawnictwo Bauer, jest to nostalgiczny magazyn o wielkich gwiazdach kina, sceny i estrady – ikonach XX wieku.

Miesięcznik skupia się na gwiazdach, których czasy świetności przypadają na okres od lat 20. do końca lat 80. ubiegłego wieku, odkrywając na nowo ich historię i ujawniając nieznane dotąd fakty.

W pierwszym wydaniu czytelnicy dowiedzą się między innymi, kto był największą miłością Violetty Villas, dlaczego Krzysztof Klenczon odszedł z Czerwonych Gitar, i z kim romansował premier Cyrankiewicz. W RETRO znajdzie się także historia małżeństwa Edyty Wojtczak.

Bohaterami części poświęconej gwiazdom zagranicznym będą m.in. Grace Kelly i ksiażę Rainier, Elizabeth Taylor i Michael Jackson.

W części RETRO-poradnikowej znajdą się najsłynniejsze przepisy Lucyny Ćwierciakiewiczowej, najbardziej skuteczne metody sławnych uzdrowicieli oraz trendy w modzie i gadgety ubiegłego wieku, które do dzisiaj inspirują ulice i projektantów.

Redaktorem naczelnym „RETRO” jest Tomasz Szymański, kierujący także tygodnikiem „Życie na Gorąco”.

„RETRO” ukazywać się będzie raz w miesiącu w objętości 48 stron, nakładzie 250 tysięcy i w cenie 2,50 PLN.

(na podstawie informacji Bauer Media)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.